1
/
of
1
Ice cream Math
Ice cream Math
Regular price
$3.00 USD
Regular price
Sale price
$3.00 USD
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Check out the Math Learning Loom – an 850+ page K–3 math library with LIFETIME ACCESS for a one-time $29.99. It includes this resource and every math resource on my website: place value, addition and subtraction, multiplication, division, fractions, measurement, geometry and UNO card games, plus seasonal themes from January through December.
Practice Math concepts - counting, number names, subitizing, addition, number bonds, subtraction, color code with this 15 page resource.

Stay in the know
Follow us on social media